• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
  • اِلأَربِعا ٢۰ رجب ١٤٤۰
  • Wednesday, March 27, 2019
کلیدواژه: 62105
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۰ تير، ساعت 10:01
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۴/۲۰

مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران طی پیامی فرا رسیدن هفته تامین اجتماعی را خدمت بیمه شدگان، بازنشستگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران ارجمند سازمان تامین اجتماعی تبریک گفت .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ، متن پیام دکتر بابک عدلی به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

باسلام
فرارسیدن هفته تامین اجتماعی مصادف با ١٩ تا ٢٥ تیرماه را خدمت  بیمه‌شدگان تحت پوشش سازمان تأمین‌اجتماعی، بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان و نیز جامعه شریف کارآفرینان و کارفرمایان کشورمان، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.
در کشور ما، سازمان تأمین‌اجتماعی، با پیشینه بیش از ٦٠ سال خدمت، مهم‌‌ترین متولی بخش بیمه‌‌های اجتماعی و درمانی نظام کلان رفاه و تأمین‌اجتماعی محسوب می‌شود که ، امروزه بخش بزرگی از مولد‌ترین و زحمتکش‌‌ترین اقشار جامعه و شرکای اجتماعی آن، به‌ویژه کارگران و مستمری‌بگیران، هستند .
سازمان تأمین‌اجتماعی مهم‌‌ترین و محوری‌‌ترین نهاد بیمه اجتماعی و دومین تولید‌کننده خدمات درمانی کشور به‌شمار می‌رود، و اداره کل درمان استان تهران نیز بیش از یک سوم درمان کل کشور را برعهده داشته  ، و  یکی از مجموعه های مهم این سازمان  محسوب می شود  .
اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران ، با تلاشی شبانه‌روزی برای تحقق راهبرد‌هایی چون پاسخ‌گویی، مشتری‌مداری، پاکدستی، امانت‌داری و برنامه‌محوری، در کنار توجه جدی به قانون‌گرایی، در تحقق طرح‌‌های توسعه ای و ارتقای کیفیت و کمیت به ارائه خدمات درمانی متنوع در این اداره کل نیز پرداخته است  .
این اداره کل به ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیش  از ٩ میلیون نفر از شاغلان دیروز و مستمری‌بگیران امروز که تحت پوشش بیمه این سازمان هستند پرداخته است .
بیمه‌شدگان و مستمری‌بگیران پایتخت هم‌اکنون خدمات درمانی مورد نیاز را از طریق ١١ بیمارستان و ٢٨  مرکز درمانی فعال در بخش درمان مستقیم به‌ صورت رایگان دریافت می‌کنند.
اداره کل درمان استان تهران با توکل به عنایات الهی ، و تکیه بر توان و تخصص و شور و عشق به خدمت در میان هزاران نیروی خدمتگزار در سازمان و پشتگرم به حمایت و مشارکت کلیه شرکای اجتماعی ، چشم امید به آینده ای بسیار روشن را دارد.
یک بار دیگر اینجانب ضمن تبریک این ایام به همه مسئولان، کارگزاران و فعالان حوزه بیمه‌ای و درمان، سعادت و سربلندی همگان را از درگاه باریتعالی مسئلت دارم .

دکتر بابک عدلی
مدیر کل درمان استان تهران
 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha