• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين
  • اِلأَربِعا ٢۰ رجب ١٤٤۰
  • Wednesday, March 27, 2019
کلیدواژه: 52726
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوشنبه ۴ دي، ساعت 09:38
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۴

مدیر کل درمان استان تهران در چهلمین جلسه روسای مراکز درمانی تابعه استان تهران گفت :
روسا و مدیران در مراکز درمانی تامین اجتماعی استان تهران با ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیمه شدگان سعی کرده رسالت اصلی خود را به نحو احسن انجام دهند .
مدیر کل درمان استان تهران در چهلمین جلسه روسای مراکز درمانی تابعه استان تهران گفت :
به گزارش روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران ؛ چهلمین جلسه روسای مراکز درمانی تابعه استان تهران با حضور دکتر احمدزاده مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدتقی خسروانی مقدم مدیرکل درمان استان تهران،دکتر سرابی کارشناس ستادی درمان ،  دکتر دانش معاونت درمان، دکتر کریمی معاونت اداری – مالی ، روسا و مدیران مراکز درمانی تابعه استان تهران برگزار شد.
دکتر محمد تقی خسروانی مقدم مدیر کل درمان استان تهران ضمن خیر مقدم به دکتر احمد زاده مشاور اجرایی معاونت درمان ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه مراکز درمانی استان تهران با ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیمه شدگان سعی کرده رسالت اصلی خود را به نحو احسن انجام دهند . خاطر نشان کرد : روسا ، مدیران و کارکنان مراکز درمانی برای رسیدن به این اهداف تمام تلاش خود را می کنند. 
وی به بخشی از اقدامات انجام شده در اداره کل درمان استان تهران به منظور تسریع و ارتقا در ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان و مراجعه کنندگان به مراکز درمانی تابعه اشاره کرد و بیان داشت: بدون شک با درنظر گرفتن برنامه های بلند مدت می توان مسیر بهبود خدمات کیفی به بیمه شدگان را هموارتر کرد.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه همدلی و وحدت رویه بین مدیران و کارکنان اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران وجود دارد . تصریح کرد : نتیجه این همدلی و همکاری، خدمت رسانی آسان ؛ سریع  و مطلوب به جامعه تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است.
دکتر محمد تقی خسروانی مقدم اذعان داشت : اجرای دقیق قوانین و مقررات که طی بخشنامه از سوی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ می شود زمینه ساز افزایش رضایتمندی مردم است.
مدیر کل درمان استان تهران در ادامه گفت : استان تهران تاکید زیادی بر اجرای قوانین اداری حضور فیزیکی پزشکان داشته و همچنین کشیک های  بیش از ٢٤ ساعت بر اساس قوانین اداری سازمان توسط پزشکان در بیمارستان ها را خلاف مقررات دانستند .
در پایان وی از میزبانی ریاست و مدیریت محترم بیمارستان شریعت رضوی تقدیر و تشکر نمود .

مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی استان تهران ٤٠ درصد کل کشور را در مناطق شمال ، جنوب ، شرق و غرب تحت پوشش خود دارد

دکتر سیروس شهنی دانش معاون درمان استان تهران با بیان اینکه  مراکز درمانی تابعه تامین اجتماعی استان تهران ٤٠ درصد کل کشور را در مناطق شمال ، جنوب ، شرق و غرب تحت پوشش خود دارد  اضافه کرد : بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی می توانند از خدمات درمانی چه در بخش بستری و چه در بخش سرپایی بهره مند شوند .
معاون درمان استان تهران با اشاره به اینکه اداره کل درمان استان تهران در سطح عمرانی و توسعه کارهای بزرگی را در مراکز درمانی تابعه به ثمر رسانده است .  ادامه داد : امید واریم برخی از پروژهای این اداره در دهه مبارک فجر به بهره برداری برسد که  از جمله آن می توان به اورژانس بیمارستان شهریار ، اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) اسلامشهر ، هتلینگ بیمارستان ١٥ خرداد ورامین و بیمارستان معیری و .... اشاره کرد .
وی با بیان اینکه در مراکز درمانی بستری تامین اجتماعی تهران تنوع درمانی مختلف و زیادی وجود دارد . اضافه کرد : می توان به بیمارستان شهید دکتر لواسانی که بزرگترین و پیچیده ترین عملهای جراحی قلب انجام می شود و یا بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد که پیوند قرنیه ،  پیوند کلیه و غیره انجام می شود اشاره کرد .
این مقام مسئول به بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش به عنوان قوی ترین بیمارستان سازمان تامین اجتماعی در کل کشور اشاره کرد و تاکید کرد : ما انتظار داریم عملکردهای مثبت مراکز درمانی تهران در کل کشور انعکاس پیدا کند .
دکتر سیروس شهنی دانش به رضایتمندی بیمه شدگان و مراجعین از خدمات درمانی مطلوب بیمارستانهای تامین اجتماعی تهران اشاره کرد و خاطر نشان کرد : زحمات زیادی که همکاران ما در درمان تامین اجتماعی تهران با این حجم کاری وسیع و متنوع می کشند با هیچ کجای کشور قابل مقایسه نیست .

اداره کل درمان استان تهران ٤٠ درصد از حجم عملیات مالی سازمان را شامل می شود

دکتر کریمی معاونت اداری – مالی اداره کل درمان استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی بیمارستان شریعت رضوی و خیر مقدم به دکتر احمد زاده مشاور اجرایی معاونت درمان ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد : اداره کل درمان استان تهران ٤٠ درصد از حجم عملیات مالی سازمان را شامل می شود .
وی خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه همکاران ما در سازمان تامین اجتماعی همیشه نسبت به اداره کل درمان استان تهران نگاه ویژه ای داشتند باید تلاش شود در بحث نقدینگی هم نسبت به این اداره کل مساعدت ویژه و بیشتری شود .

بیمارستان شریعت رضوی تنها بیمارستان شهرداری منطقه ٩ است

در ادامه چهلمین جلسه روسای مراکز درمانی تابعه استان تهران دکتر احمد رضا خزاعی رئیس بیمارستان شریعت رضوی با اشاره به اینکه از سال ١٣٤٥ این بیمارستان فعالیت درمانی خود را آغاز کرده است اضافه کرد : این بیمارستان به نام شهید مهدی شریعت رضوی که در اعتراضات دانشجویی زمان ورود نیکسون به ایران در سال ١٣٣٢ شهید شده بود ، نامگذای شده است .
رئیس بیمارستان شریعت رضوی با بیان اینکه بیمارستان شریعت رضوی تنها بیمارستان شهرداری منطقه ٩ است . تصریح کرد : در این منطقه بیمارستان دولتی و خصوصی دیگری نیز وجود ندارد .
وی با تاکید بر اینکه مدیران شهرداری منطقه ٩ از توسعه و ارتقاء بیمارستان شریعت رضوی بسیار استقبال می کنند . یاد آور شد : بیمارستان شریعت رضوی به عنوان دومین مرکز تامین اجتماعی پر مراجعه ناراحتی های قلبی بعد از لواسانی است  .
این مقام مسئول با بیان اینکه این بیمارستان با ٩٨ تخت فعال در حال ارائه خدمات درمانی مطلوب به بیمه شدگان محترم است تصریح کرد : طی سالهای ٩٥ تا ٩٦ یک سری  عملیات بهسازی و بازسازی و ارتقاء در این مرکز درمانی صورت گرفته است .
دکتر احمد رضا خزاعی با اشاره به اینکه اورژانس بیمارستان شریعت رضوی طی ارزیابی های صورت گرفته از سوی اداره کل درمان استان تهران رتبه اول کشوری را در بین بیمارستانهای زیر ١٠٠ تخت  کسب کرده است اذعان داشت : این بیمارستان توانسته است در سال ٩٦ یک اتاق ایزوله با شرایط استاندارد تجهیز کند  .
رئیس بیمارستان شریعت رضوی گفت : واحد آموزش این بیمارستان بسیار فعال است و هرهفته برای مراجعین کلاسهای آموزشی ٣٠ تا ٥٠ نفره برگزار می کند .

مسئولیت در بیمارستان ها و مراکز درمانی کاری حساس ، سخت و دشوار است

در پایان دکتر احمدزاده مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی ضمن تشکر از میزبانی دکتر خزایی رئیس بیمارستان شریعت رضوی گفت : با توجه به شرایط مالی سازمان مدیر عامل محترم سازمان تامین اجتماعی تلاش کرده تا حق الزحمه پزشکان و کارکنان درمان به موقع پرداخت شود .
مشاور اجرایی معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی بر ضرورت مسئولیت پذیری مسئولین بیمارستانها و مراکز درمانی تاکید کرد و یاد آور شد : بیمارستانها در چارت تشکیلاتی فاقد ردیف معاونت درمان هستند و کارشناسان ستادی در حال بازنگری این تشکیلات هستند تا بتوانند این ردیف را با توجه به ضرورت آن درمراکز درمانی ایجاد نمایند .
وی در پایان اذعان داشت : مسئولیت بیمارستان کاری حساس ، سخت و دشوار است که جا دارد از همه عزیزان به خاطر تمام زحماتی مه می کشند  تقدیر و تشکر کرد.

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha